Pierwsze Spotkanie

Najważniejszym czynnikiem leczącym jest relacja

Pierwsze spotkanie służy poznaniu się. Nie musisz się na nie specjalnie przygotowywać, wystarczy, że jesteś. Ze swojej strony mogę Ci zagwarantować, że trakcie naszych spotkań nie wydarzy się nic na co nie będziesz miał, miała zgody. Że zawsze będziesz mógł, mogła o wszystko zapytać. Jedną z najważniejszych dla mnie kwestii jest poszanowanie granic, tak byś mógł, mogła czuć się tutaj bezpiecznie.

Nasze spotkania mogą być czasem uskrzydlające, a czasem skłaniające do refleksji. Będziemy rozmawiać o rzeczach przyjemnych i tych mniej. Czasami będziemy przyglądać się tematom, które mogą być trudne czy nieprzyjemne. A wszystko po to, byś mógł, mogła poznać siebie i swoje potrzeby lepiej, a dzięki temu zwiększać świadomość i przezwyciężać trudności. Jednak to właśnie od Ciebie będzie zależało jakich kwestii i jak mocno dotkniemy.

W moim gabinecie jest miejsce na wszystkie uczucia, emocje i trudności. Na te przyjemne i na te bolesne. Wiem, że pierwsze spotkanie z psychologiem może być trudne, czasem nawet budzić lęk. Jest to zupełnie naturalne. Dlatego gdy zdecydujesz, że chciałbyś, chciałabyś się spotkać, będę dla Ciebie, wysłucham, nie ocenię.

Wysłucham Cię tak, by jak najpełniej zrozumieć z czym się mierzysz i na tej podstawie, w atmosferze akceptacji, zaangażowania i empatii wspólnie postaramy się znaleźć rozwiązanie sytuacji.

Gdy tylko poczujesz, że potrzebujesz się spotkać – zapraszam serdecznie. To od Ciebie zależy w jakiej formie się zobaczymy, online, czy w gabinecie.